Визначити масову частку Гідрогену в сполуці H2S


Ответы на вопрос

Отвечает Калябина Софья.

Ответ:

------------------------------------------

Объяснение:

Згідно реакції (1) та (2) ν(H2S) = ν(СdS) = ν(СdSO4) =0,0006 моль. m(H2S) =0,0006*34 = 0,0204 г. Масова частка гідроген сульфіду у зразку сирої нафти становить: w(H2S) =100 %*0,0204/80 = 0,0255 %.