Встановити формулу алкани, якщо відносна густина його парів за метаном - 5,375.


Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Маша.

Ответ:

С6Н14 н-гексан

Объяснение:

Молекулярная масса алкена

M(СnH2n+2)=D×M(CH4)=5.375×16=86г/моль

Гомологический ряд алканов СnH2n+2

СnH2n+2=86г/моль

12n+2n+2=86

14n=84

n=6