Який об'єм водню виділиться при взаємодії 4,6г Натрію з надлишком оцтової кислоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Георгий.

Ответ:

Дано:

m(Mg)=4,6 г

Знайти:

V(H2)-?

Розв'язок.

M(Mg) = 24 г/моль

n(Mg) = m(Mg)/M(Mg) = 4,6 г/24 г/моль = 0,19 моль

Mg + 2CH₃COOH ⇒ (CH₃COO)₂Mg + H₂

З рівняння реакції бачимо, що n(H₂)=n(Mg)

n(H₂) = 0,19 моль

V(H₂) = n(H₂)*Vm

V(H₂) = 0,19 моль*22,4 л/моль = 4,25 л

Відповідь: 4,25 л

Объяснение:

Отвечает Котова Валерия.

Ответ:

я без понятия

Объяснение:

я нечего здесь непонимаю