Помогите по химии. Дано: масова частка титану в його сполуці з оксигеном становить 60%. Яка маса

металічного елементу міститься в 24г. сполуки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щепотин Артем.

Ответ: 14,4 г

Дано:

ω(Ті) = 60%, або 0,6

m(ТіО2) = 24 г

m(Ti)-?

Объяснение:

m(Ti) = m(TiO2)*ω(Ti) = 24 г*0,6 = 14,4 г

Відповідь: 14,4 г