Зазначити кількість речовини і число молекул у 28г сульфатної кислоти.​


Ответы на вопрос

Отвечает Внук-Карпова Ариана.

Объяснение:

m(H2SO4)=28г

n(H2SO4)=?

N(H2SO4)=?

n(H2SO4)= m/M= 28/98= 0.28моль

N(H2SO4)=n×Na= 0.28×6.02×10²³= 1.72×10²³