Обчислити масу калій гідроксиду, який треба витратити на нейтралізацію розчину бромідної кислоти

масою 250 г з масовою часткою бромідної кислоти 5%.

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.

Ответ:

m(KOH)=8.75г

Объяснение:

Дано:

mp-pa=250г

w(HBr)=5%

m(KOH)=?

m(HBr)=mp-pa×w(HBr)=250×0.05=12.5г

HBr молярная масса: 80г/моль

КОН молярная масса: 56г/моль

хг. 12.5г

KOH + HBr = KBг + H2O

56г/моль. 80г/моль

Масса гидроксида калия:

x= (12.5×56)/80=8.75г