Знайдіть відносні молекулярні маси речовин:K2CO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрова Маша.

Mr(K2CO3)=39*2 + 12 + 48= 138

Отвечает Жикин Дима.

Ответ:

Объяснение:

Ar(K) = 39

Ar(C) = 12

Ar(O) = 16

Mr(K₂CO₃) = 39·2 + 12 + 16·3 = 138