Визначте кількість речовини атомів Гідрогену у 9 г води. варіанти: а) 1 моль б) 1,5 моль в)2

моль г) 3 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Шильников Егор.

Ответ:

а) 1 моль

Объяснение:

n(H2O) = m(H2O) / M(H2O)

n(H2O) = 9/18 = 0.5 роль води, а Гідрогену в два рази більше - 1 роль.