До 300 г розчину в якому масова частка розчиненої речовини 6% долили 250 г води. Обчисліти масову

частку розчиненої речовини в утвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Мирзоев Юрий.

Відповідь:

m(речов)=300*6/100=18г

m2(р-ну)=300+250=550г

w=18*100/550=3,3%

Пояснення: