обчислити відносну молекулярну масу і масові частки молекул у молекулі крейди яка складається з

одного атома кальцію одного атома карбону і трьох атомів оксигену​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишарин Михаил.

Відповідь:

Mr(СаCO3)=40+12+16*3=100

w(Ca)=40*100/100=40%

w(C)=12*100/100=12%

w(O)=48*100/100=48%

Пояснення: