Який повітря ее потрiбен для спалювання сумiшi метану об'ємом 5 л і етану об'ємом 2 л ? Об'ємна

частка кисню в повітрі 21%

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Анастасия.

Відповідь:

w=21%=0,21

CH4+2O2=CO2+2H2O

V(CH4):V(O2)=1:2

V(O2)=5*2=10л

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

V(C2H6):V(O2)=27=1:3,5

V(O2)=2*3,5=7л

V(повітря)=(10+7)/0,21=80,95л=81л

Пояснення: