Укажіть у якій кількості речовини азоту міститься 1,806•10²³ молекул


Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.

Ответ:0,3моль

Объяснение:

n=N/Na

Na=6*10²³

N=1,806*10²³

n=1.806*10²³/6,02*10²³=0,3моль