10. Обчисліть об'єм суміші (Н. у.), що складається з карбон(ІV) оксиду масою 22 г і карбон(Il)

оксиду масою 28 г. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Елизавета.

Відповідь:

M(CO2)=44гмоль

M(CO)=28г/моль

n(CO2)=22/44=0,5моль

n(CO)=28/28=1моль

V(CO2+CO)=22,4*(1+0,5)=33,6л

Пояснення: