Обчисли масову частку (%) атомів у цинк йодиді Zn I2. Відповідь запиши у відсотках, через кому, з

Точністю до десятих. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Mr[ZnI2] = Ar[I] * 2 + Ar[Zn] = 127 * 2 + 65 = 319

ω (I) = 254 : 319 * 100 = 79.5 %

ω (Zn) = 65 : 319 * 100 = 20.5 %

Объяснение: