Обчисліть масу кисню в 1л повітря, якщо густина повітря 1,29г/л.


Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Оксана.

Ответ: 0,3 г

Дано:

V(пов.) = 1 л

ρ(пов.) = 1,29 г/л

ω(О2) = 23,14%, або 0,2314

Объяснение:

m(пов.) = V(пов.)*ρ(пов.) = 1 л·1,29 г/л = 1,29 г

m(O2) = m(пов.)*ω(О2) = 1,29 г·0,2314 ≈ 0,3 г

Відповідь: 0,3 г