Скільки молекул містить кисень кількістю речовини 4 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Шмагала Сергiй.

Дано:

n(O2)=4моль

__________

N(O2)-?

Розв'язок:

N=n×Na

N(O2)=4моль×6,02×10²³моль⁻¹молекул = 24,08×10²³ молекул