Яка кількість речовини міститься в 0,0602*10²³ атомів міді ПРОШУ ПОМОГИТЕ!​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Максим.

Ответ:

Объяснение:

n (в-ва) = 0,0602 * 10^23 / 6,02 * 10^23 = 0,01 моль.