Обчисліть і зазначте у відповіді масу (г) нітроген(IV) оксиду об'ємом 336 л. (н. у.)​


Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Динара.
Дано;(NO) знайти m(NO) розв'язок n(NO)=V(NO)/Vm=336л:22,4г/моль=15моль. М(NO)=14+16=30г/моль. m(NO)=n(NO)*M(NO)=15моль*30г/моль=0,5г. Відповідь:(NO)=0,5грам