Відносна густина газу А за повітрям становить 2,21. Визначте відносну молекулярну масу цього газу


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврищев Антон.

Відповідь:

64,09г/моль

Пояснення:

Дано:

D(воздух)=2.21

---------------------------

Mr(газа)-?

Решение:

1. Используем формулу:

D(воздух)=Mr(газа)÷Mr(воздуха), отсюда Mr(газа)=D(воздух)×Mr(воздуха)

2.Mr(газа)=2,21×29=64,09

3. Ответ: відносну молекулярну масу цього газу 64,09.