Обчисліть відносну молекулярну масу сполуки BaCl2​


Ответы на вопрос

Отвечает Федагина Даша.

Ответ: M(BaCl2) = 208г/моль

M(BaCl2) = 137 + 35,5*2 = 137 + 71 = 208 г/моль

Объяснение: