Обчисліть молярну масу аентилену (С2Н2) ,якщо відносна густина його за воднем 13. По формулі D=M/M


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

D=mr/M звидси= mr =D*M=13*2=26

M(за воднем)=2