Обчисліть об’єм бромної води Br2 необхідний для галогенування етену об’ємом 6,72 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Анастасия.

Ответ:

6,72 X

С2Н4 + Br2 = C2H4Br2

22,4 22,4

X=6,72*22,4/22,4=6,72л