12.Який об’єм кисню (н.у) необхідний для повного окиснення етану масою 62 г. ?


Ответы на вопрос

Отвечает Фондарок Анастасия.

Дано:

m(C2H6)= 62 г

Знайти: V(O2)-?

Розв'язок:

2C2H6+ 7O2 4CO2+ 6H2O.

Mr( C2H6)×2 =(24+6)×2= 60 г/моль;

Vm(O2) ×7 = 22,4×7 = 156,8 л/моль;

x= (62×156,8):60 162 л.