відносна густина газу х за гелием - 8, маса його 24г. обчисліть малярну масу газу та кількість

речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

1 моль газа занимает объем 22,4 л (н.у)

1,43 г----------0,5 л

х----------------22,4л

х=64 г => М=64г/моль (возможно SO2)

D(H2)=М/М(Н2)=64/2=32

D(возд)=М/М(возд)=64/29=2,2ние: