Розрахувати наважку NaCl для приготування 4 л гіпертонічного розчину із ω = 10% (ρ=1 г/мл).​


Ответы на вопрос

Отвечает Гудзь Таня.

Ответ:

4л=4000мл

m=v*p*w=4000*1*0,1=400г