об'єм газоподібної речовини дорівнює 246,4 л за нормальних умов, визначте масу речовини, якщо

відносна густина даного газу за киснем дорівнює 0,53

Ответы на вопрос

Отвечает Белялов Ярослав.

Відповідь:

V(газу)=246,4л

D(O2)=0,53

M(O2)=32г/моль

M(газу)=0,53*32=16,96=17г/моль

n(газу)=246,4/22,4=11моль

m(газу)=11*17=187г

Пояснення: