Перетворіть схеми хімічних реакцій на хімічні рівняння: 1) Mg + P → Mg 3 P 2 2) H 2 +Cl 2 → HCl

3) P + O 2 → P 2 O 3 4) C 3 H 8 + О 2 → CO 2 + H 2 O 5) CaO + H 3 PO 4 → Ca 3 (PO 4 ) 2 + H 2 O

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

3Mg + 2P = Mg₃P₂

H₂ + Cl₂= 2HCl

4P + 3O₂ = 2P₂O₃

C₃H₈ + 5O₂ = 3CO₂ + 4H₂O

3CaO + 2H₃PO₄ = Ca₃(PO₄)₂ + 3H₂O

Отвечает Paka Waka.

Ответ:

1) 3Mg+3P=Mg3+P2

2) H 2 +2Cl 2= 2HCl

3) 4P+3O 2 = 2 P 2 O 3

4)

5) 3 CaO + 2 H 3 PO 4 = Ca 3 (PO4) 2 + 3 H2O

Объяснение^