Встанови масову частку елемента, вміст атомів якого у сполуці є найбільшим. До складу сполуки

входять 1 атом Кальцію, 1 атом Карбону і 3 атоми Оксигену:​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Даша.

Ответ:

Mr(CaCO³)= 40+12+48=100

w(O³)= 48/100*100%= 48%