Скільки молекул метану(СН4) і окремо атомів(С) та атомів(Н) міститься в 5,6л даної речовини?

ПОМОГИТЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Тигран.

Объяснение:

N(CH4)=n×Na=(V÷Vm)×Na= (5.6÷22.4)×6.02×10²³=1.505×10²³

n(C)=n(CH4), т.е.

N(C)=n×Na=(V÷Vm)×Na= (5.6÷22.4)×6.02×10²³=1.505×10²³

n(H)=4n(CH4)

N(C)=4×n×Na=(V÷Vm)×Na= 4×(5.6÷22.4)×6.02×10²³=6.02×10²³