Напишіть рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі послідовні перетворення

S→SO2→Na2SO3 C→CO2→BaCO3 Zn→ZnO→ZnCl2 Ba→BaO→Ba(OH)2→BaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Ромашкин Ростислав.

S+O2=SO2

SO2+2NaOH=Na2SO3+H2O

C+O2=CO2

CO2+Ba(OH)2=BaCO3+H2O

Zn+O2=ZnO

ZnO+HCL=ZnCl2+H2O

Ba+O2=BaO

BaO+H2O=Ba(OH)2

Ba(OH)2+H2SO4=BaSO4+2H2O