3. Обчислити масу хлору, об'єм якого за н. у. становить 5,6 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Ответ:

n(CL) =V/Vm=5,6/22,4=0,25 моль

m(CL) =n*M=0,25*35,5=8,875=8,9 гр

Отвечает Темірхан Айасыл.

Ответ:

Дано:

н.у

V(CL)=5,6л

m(CL)-?

m(CL)=n(CL)•M(CL)

n(CL)=V(CL):VM=5,6л:22,4л=0,25моль

m(CL)=0,25моль•35г/моль=8,75г