Обчисліть об’єм (н.у.) бутану, на спалювання якого було витрачено 120 л (н.у.) кисню.


Ответы на вопрос

Отвечает Влизкова Алёнушка.

х 5,36

2C4H10+13O2-->8CO2+10H2O

n(O2)=120:22,4≈5,36моль

х=5,36×2:13≈0,824моль

V(C4H10)=0,824×22,4=18,4576л