Зі складу в аптеку надійшов чистий гліцерол (густина 1,261 г/мл) об‘ємом 5 л. Обчисліть масу

розчину з масовою часткою розчиненої речовини 46%, який можна приготувати з цього гліцеролу.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарская Елизавета.

Ответ:

13,706 кг

Объяснение:

m(C3H8O3)=5000*1.261=6305 грамм

m(Sol C3H8O3)=6305/0.46=13706,5 грамм - 13,706 кг