Расставьте коэффициенты в уравнениях реакций: Ca + O 2 = CaO Mg + CuO = MgO + Cu CaO + P 2 O 5 =

Ca 3 (PO 4 ) 2 H 2 SO 4 + Al = H 2 + Al 2 (SO 4 ) 3 Zn + FeCl 3 = ZnCl 2 + Fe

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинова Екатерина.

Ответ:

15/22 сағат.

Қадамдық түсініктеме:

1 жұмыс / 1 сағат – бірінші бригаданың жылдамдығы.

1:1 + 7/8/1 сағат - екінші бригаданың жылдамдығы.

1:1+7/8/1сағ=8/15

1 жұмыс / 1 сағат = 15/15

8/15+15/15=23/15

22/15 = 1 құл 15/22 сағатқасағатқа

Объяснение: