Помогите, не пишите разную фигню, пожалуйста, максимально правильный ответ.Спасибо! Яку масу

хлоридної кислоти потрібно взяти, щоб у ній було стільки жмолекул, скільки їх міститься в ортофосфатній кислоті (Н3РО4) кількістюречовини 0,2 моль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудымова Вероника.

Ответ:

7,3 г HCl

Объяснение:

М(НCl) = 36,5 г/моль

n = 0,2 моль

m(HCl) = n×M = 36,5 ×0,2 = 7,3 г