У разі розкладання води під дією електричного струму утворилися водень масою 0,6 г і кисень масою

4,8г. Складіть рівняння цієї реакції. Чому дорівнює маса води, що розклалася? ________Помогите пожалуйста... Опять эта химия... Ничего не шарю...​

Ответы на вопрос

Отвечает Гильденберг Радик.

Ответ: 5,4 г

Дано:

m(H2) = 0,6 г

m(O2) = 4,8 г

m(H2O)-?

Объяснение:

Згідно закону збереження маси речовин: маса реагентів дорівнює масі продуктів реакції. В задачі дани продукти реакції розкладання води, тобто маса води є сума мас водню та кисню, реакція йде за наступною схемою:

2Н2О = 2Н2 + О2

m(H2O) = m(H2)+m(O2) = 0,6 г + 4,8 г = 5,4 г