!!!СРОЧНО!!! обчисліть формулу з'єднання,якщо відомо,що до її складу входять Магній з масовою долею

60% и Оксиген з масовою долею 40%,а відносна формульна маса дорівнює 40.

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

дано

Мr(Мg.О.)=40 (крапочки, коли будеш писати, то заміни на ікс і ігрик, як індекси, бо я не знаю, як зробити шрифт меншим)

w(Mg)=60%

w(O)=40%

розв'язок:

60=X*24:40*100%

X=(60*40)/(100*24)=1

40=y*16:40*100%

y=(40*40):(100*16)=1

відповідь: формула MgO

можна перевірити, додавши відносні атомні маси магнію і оксигену. виходить правильно