Обчисліть кількість атомів Гідрогену в етині, маса якого 13 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

m(C2H2) = 13 g

N(H) - ?

n(C2H2) = 13 g / 26 g / mol = 0.5 mol

N(C2H2) = 0.5 mol * 6.02*10^23 моль-1 = 3.01*10^23 молекул

так как, в C2H2 содержится 2 атома H , то:

n(H) = 3.01*10^23 молекул * 2 = 6.02*10^23 атомов

Ответ: 6.02*10^23 атомов .