Обчисліть масу азоту (N2), якщо його об'єм дорівнює 112 л ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сивонина Кристина.

Ответ:

n = V / Vm, Vm=22,4л/моль

n(N2) = 112л / 22,4л/моль = 5моль

m = n * M, M(N2) = 14*2 = 28г/моль

m(N2) = 5моль * 28г/моль = 140г