У кімнаті 38, 1 л повітря. Скільки л чистого Кисню у кімнаті ?


Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Лиза.

Ответ:

V(O)=V(повиьря)×w(O)=38,1×0,209=7,9629 литров

Ответ: 7,9629 литров