СРОЧНО!!! Відомо, що побутовий газ містить 98 % метану. Визнач об'єм побутового газу, якщо на

спалювання метану витратилось 608 л кисню: а)297,9 б)304 в)310,2

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Владислав.

Ответ:

х 27,14

CH4+2O2-->CO2+2H2O

1. 2

Объяснение:

n(O2)=V(O2):Vm=608:22,4=27,14 моль

х=27,14×1:2=13,57моль

V(CH4)=n(CH4)×Vm=13,57×22,4≈304 л

Ответ: 304 литра

ОТВЕТ В)304