При взаємодії 6 моль LiOH та 4 моль нітратної кислоти утворилась сіль . Розрахуйте масу солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьев Дима.

Ответ:

LiOH 6моль-избыток

HNO3 4 моль- недостаток

напишем реакцию:

LiOH+HNO3=LiNO3+H2O

n(LiNO3)=4 моль

m(LiNO3)=n×M=4×69=276грамм

Ответ:276 граммов