Відносна густина деякого газу Е2О за киснем становить 1,375. Знайдіть формулу газу.


Ответы на вопрос

Отвечает Ориняк Арина.

М(Е2О)=1,375*32=44

М(Е2О)=2х+16=44

            х=(44-16)/2=14 (цей елемент Азот)

Формула N2O