Обчисліть відносну молекулярну масу газу, відносна густина якого за воднем становить 32.


Ответы на вопрос

Отвечает Войтишен Леонид.
D(газу)=Mr(газу)/Mr(Н2)
Mr(газу)=D(газу)* Mr(H2)= 32* 2= 64 г/моль