Один гектар зелених насаджень забезпечує здорове дихання 30 людям. Яку кількість кисню виділяють

зелені насадження, якщо одна людина споживає 22 л. повітря за добу? Пожалуйста с решением. Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясова Алёна.

Відповідь:

об'ємна доля О2 в повітрі= w(O2)=0,21

об'єм кисню ,що споживає одна людина:

V(O2)=22*0,21=4,62л

об'єм кисню,що виділяє 1га зелених насаджень:

V(O2)=30*4,62=138,6л

Пояснення: