Масові частки Натрію і Оксигену, що входять до складу деякої сполуки, дорівнюють відповідно 74,2% і

25,8%. Виведіть формулу сполуки. Умоляю помогите 7 класс ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колпакова Виолетта.
Ответ: Na2O
M(Na2O) = 62г/моль
W%(Na) = 23 * 2 / 62 * 100% ~74,2%
W%(O) = 100 - 74,2 = 25,8%