Обчисліть масу калію, що прореагував з киснем масою 3,2 г, якщо маса утвореного оксиду становила

10 г. поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Сакович Лера.

Дано:
m(O_{2}) = 3,2 г
m(K_{2}O) = 10 г
Знайти:
m(K) - ?
Розв'язання:
Запишемо рівняння реакції:
2K + O = K_{2}O
Використаємо закон збереження маси. За цим законом, маса речовини до реакції дорівнює масі речовини після реакції.
Звідси, маса калію дорівнює:
m(K) = m(K_{2}O) - m(O_{2})
m(K) = 10 - 3,2 = 6,8 г
Відповідь: Маса калію становить 6,8 г.