під час розкладу 100 г кальцій карбонату утворилося 56 г кальцій оксиду і вуглекислий газ.

обчисліть масу газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Лось Михаил.

Ответ:

44 г

Объяснение:

n–кількість речовини

M–молярна масса

Дано:

m(Ca20)= 100г

m(CO)=56г

Знайти:

m(CO2)-?

Розв'язування:

n=m/M

n(Ca2O)=100/92=1

(грубо кажучи 1, якщо рахувати повністю то відповідь буде не правильна)

m=Mn

m(CO2)=44×1=44(г)

Або за правилом про збереження масси речовини:

Масса речовини до початку реакції буде дорівнювати массі речовини після закінчення реакції.

Тому просто 100-56=44(г)