Яка кількість речовини і число молекул кисню міститься в посудині об'ємом 12 л (н. у.)? Обчисліть

масу цієї кількості кисню

Ответы на вопрос

Отвечает Жалдагареев Альберт.

Ответ:

Объяснение:

n=20:22,4≈0,9моль

N=0,9×6×10²³=5,418×10²³

m=0,9×28=25,2г