Яку масу ортофосфатної кислоти треба взяти для нейтралізації калій гідроксиду кількістю речовини

0,6 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Хайретдинова Регина.

x 0,6

H3PO4(0,2)+3KOH(0,6)-->K3PO4+3H2O

1. 3

x=0,6×1:3=0,2

m(H3PO4)=0,2×107=21,4г